O nás

Home / O nás

MUDr. Elena Kupetzová

Otevřeli jsme pro vás novou praxi zubního lékaře na Vítězném náměstí. MUDr. Elena Kupetzová je zkušená zubařka s mnohaletou praxí v Německu a Švýcarsku, kde po ní je dodnes pojmenovaná klinika Kupetzova – Zahnarztpraxis AG ve městě Herisau. V naší pražské ordinaci se můžete spolehnout na stejně kvalitní moderní lékařské postupy opřené o zkušenosti s náročnými německými a švýcarskými klienty.

  • Vynikající švýcarská kvalita za rozumné ceny
  • Skvěle vybavená ordinace včetně ortopantomiogramu (OPG)
  • Značkové implantáty Nobel Biocare, Straumann, KOS a TIMPS
  • Přijímáme pacienty všech věkových skupin
  • Domluvíme se s vámi česky, anglicky a německy

Statistiky

0 Spokojených pacientů ve Švýcarsku i ČR
0 Implantovancýh nových zubních náhrad
0 Let nemusíte po ukončení léčby k zubaři
0 100% kvalita použitého zdravotnického materiálu

Tři otázky pro MUDr. Elenu Kupetzovou

Jakto, že přijímáte nové pacienty?
Naše léčba je komplexní a není nekonečná. Pacientům provádíme preventivní kontroly a když narazíme na problém, navrhneme léčbu, podle odsouhlaseného plánu ošetříme chrup a když je pacient hotov, další ošetření nepotřebuje několik let. Proto přijímám stále další pacienty.

Čeká se na ošetření dlouho?
Nečeká. Pacienti dostavají termíny většinou v tom nebo v příštím týdnu, kdy zatelefonují. Bolestivé pacienty bereme kdykoliv, uvědomujeme si, že je to pro ně velmi důležité.

Měl by se pacient bát bolesti?
Nemusí, naše ošetření je v drtivé většině případů bezbolestné. Poskytujeme moderní anestezii tak, aby byla k pacientům citlivá a přitom snížila maximálně váš možný diskomfort.